KOM-EXPERT USŁUGI INFORMATYCZNE

Jesteśmy legalnym przedsiębiorstwem świadczącym usługi informatyczne: serwis komputerów Piła, naprawa komputerów, laptopów, grafika komputerowa, studio i agencja reklamy, tworzenie stron internetowych WWW, wizytówki oraz loga. Tani Serwis Komputerów.

Jesteśmy w sieci:

Naprawa komputerów

KOM-EXPERT – Pogotowie Komputerowe Mobilny Serwis Komputerowy

Jest punktem serwisowo-naprawczym, w którym zajmujemy się naprawą wszystkich marek komputerów. Szukamy w nich usterek technicznych występujących podczas trwania ich gwarancji, jak i po upłynięciu ich gwarancji. Zawsze rzetelnie i uczciwie, ”zawsze w duecie” z niewygórowaną ceną za wykonaną pracę.

KOMPUTEROWY PUNKT SERWISOWY, JAKOŚĆ JEDYNA W SWOIM RODZAJU

Punkt serwisowy KOM-EXPERT Wieloletni nasz wkład w branżę oraz obecność na polskim rynku zaowocowała zdobyciem bogatego doświadczenia. Wbrew pozorom, samo diagnozowanie oznacza coś więcej niż tylko sprawdzanie sprzętu, w poszukiwaniu niedziałającego elementu, względem reszty wbudowanej elektroniki komputerowej. Szczerze powiedziawszy, są to równocześnie czynione działania serwisowe mające zapobiec powrotowi problemów w przyszłości. Dopóki dane urządzenie całkowicie nie odmówi posłuszeństwa właścicielowi.

Nowocześnie i wszechstronnie wyposażony serwis komputerowy oferuje Państwu całe spektrum wykonywanych usług naprawczych.

Pyt.: Dobrze, wszystko fajnie, a co z oprogramowaniem?

Odp.: Bywa i tak, że  naprawa laptopów i komputerów dotyczy także elementu software’owego urządzenia. Mamy na myśli instalację oraz re-instalację (czyli ponowne zainstalowanie) systemów operacyjnych i różnego rodzaju oprogramowania.

DLACZEGO TO WŁAŚNIE MY JESTEŚMY TYM UNIKATOWYM PUNKTEM SERWISOWYM?

PONIEWAŻ:
1. Każda awaria techniczna jest dość przykrą rozłąką z ulubionym sprzętem:

Doskonale to rozumiemy. Dlatego na czas naprawy ─ mamy możliwość wypożyczenia Państwu sprzętu, jednak pod warunkiem, że posiadamy go na stanie.

2. Serwis komputerowy KOM-EXPERT:

Posiada mocne zaplecze logistyczne, czyli magazyn części dostępnych od razu. Z tego właśnie m.in. powodu, oferujemy naszym Klientom konkurencyjne terminy, a zwłaszcza na ceny realizowanych przez naszych pracowników czynności serwisowych.

Uwaga!: Dajemy wszystkim Klientom możliwość swobodnego wyboru w kwestii zamontowania podzespołów z tzw. przeszczepu (komponentu) pochodzącego z demontażu identycznego egzemplarza komputera.

3. Pogotowie komputerowe składa się z wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w tej jakże dość specyficznej branży.

MIEĆ WYBÓR, A GO NIE POSIADAĆ? – MA TO OGROMNE ZNACZENIE

*Diagnoza wraz z serwisem komputerów KOM-EXPERT przebiega praktycznie od podstaw. Dlatego dodatkowo, kiedy jest to możliwe, proponujemy tańsze zamienne podzespoły.

* Door to Door: zabieramy sprzęt z Państwa domu, a później odwieziemy go również nieodpłatnie pod adres Klienta albo wskazany inny adres.

* Laboratoryjna diagnostyka laptopów. Chodzi o jak najdokładniejsze zbadanie każdego obszaru, który odnosi się do aspektu, czyli newralgicznej elektroniki komputerowej
* ‘’Z nami to bułka z masłem’’─ modernizacja i rozbudowa komputera o dostępne oryginalne producenckie komponenty, a także instrukcje serwisowe.

Niedrogie i dobrze znane pogotowie komputerowe w KOM-EXPERT to jednocześnie wzór na schludną wizytówkę całej branży komputerowej, który oferuje Państwu.

*Dokładne i dodatkowe czyszczenie?:

Nie ma najmniejszego problemu. Pamiętajmy drodzy Państwo, jak ważna jest czystość, zwłaszcza niezwykle czułych i podatnych na przegrzewanie się ─ elementów składających się na zestaw aktywnego chłodzenia. Powyższa prawdziwość obejmuje każdy komputer, nienależnie od jego typu. Z reguły chodzi o wymianę pasty termoprzewodzącej, miedzianych rurek termocieplnych przedmuchiwanie wentylatorów z kurzu lub wymianę samego wentylatora.

WAŻNE!:  Szanowni Państwo, Serwis notebooków i komputerów Piła przeprowadza bieżące naprawy na podstawie o dostępne najnowsze oprogramowanie oraz techniczne narzędzia.

SERWIS KOMPUTERÓW KOM-EXPERT – NIEPODWAŻALNY ZAWSZE ROZPOZNAWCZY ZNAK RZETELNOŚCI

Profity, innym słowem dodatkowe zalety korzystania z naszych usług, są to:

1. Szybkie terminy, gdyż cenimy sobie Państwa czas:
Terminowa naprawa komputerów, zawsze na czas i za niewygórowaną kwotę, za zrealizowaną usługę serwisowania urządzenia.

2. Naprawa laptopów i komputerów, a możliwość negocjowania cen:
U nas jest to jak najbardziej możliwe oraz całkowicie bezproblemowe. Wystarczy, że poinformujecie nas Państwo o znalezieniu korzystniejszej oferty i wtedy na drodze wspólnego dialogu, negocjujemy niższą zadowalającą Państwa stawkę cenową.

3. Zawsze aktualne informacje:
Z naszej strony preferujemy stały kontakt z Klientem w celu przekazywania informacji o kolejnych etapach napraw, jak i również wspólna decyzja (nasza i Państwa) w kierunku adekwatniejszego doboru niezbędnych elementów elektroniki komputerowej.

Uwaga!:  Wykonywane w serwisie naprawy oprogramowania czy systemu operacyjnego, zawsze świadczone są tylko i wyłącznie przy użyciu legalnych wersji ─  licencjonowanego oprogramowania. Software podchodzącego prosto z rąk jego producenta.

CZYM DOKŁADNIE ZAJMUJEMY SIĘ NA CO DZIEŃ, JAKIE KONKRETNIE ŚWIADCZYMY USŁUGI NAPRAWY SPRZĘTU?

Oprócz wymienionych i opisanych wcześniej rzeczy prowadzone przez naszych pracowników pogotowie komputerowe Piła, analizuje i naprawia problemy natury technicznej tj.:

 • Wymiana elementów mocujących i wizualnych w urządzeniach, które w ewidentny i namacalny sposób kwalifikują się już tylko do wymiany na nowe.
 • Serwis komputerowy: konserwacja i ogólne czyszczenie wnętrza obudowy każdej maszyny.
 • Naprawa zasilaczy: wymiana na nowe lub podejmowanie się prób regeneracji integralnych elementów składowych, poprzez wylutowanie uszkodzonej części, a potem jej ponowne wlutowanie (sprawnej technicznie). Są to m.in.: kondensatory, tranzystory, rezystory, bezpieczniki i fragmenty  elektroniki komputerowej.
 • Wykonywanie kopii zapasowych, określanych jako ‘’Backup’’ ważnych danych osobistych.
 • Wymiana klawiatury laptopowej oraz gładzika dotykowego, czyli Touchpad.
 • Wymiana bazowych składników tj.: dysk twardy, pamięć RAM, procesor (CPU), napęd CD/ DVD, portów USB, gniazd komunikacyjnych, past termicznych, układów chłodzenia, zawiasów od matrycy, karty rozszerzeń (Wi-Fi, Bluetooth, modemów GSM), a także taśm łączących ─ poszczególne systemy elektroniczne, mieszczące się wewnątrz obudowy komputera.
 • Naprawa podświetlania ekranów od laptopów.
 • W tym wymiana matryc wszelkiego podtypu, według ich rozmiaru i użytych w nich inwerterów. Są one, obok karty graficznej, jednostkami odpowiedzialnymi za dalsze przesyłanie i przetwarzania obrazu na monitorze.
 • Usuwania problemów związanych z uruchamianiem się systemu Windows lub OSX. Przykładowo Jego nagłego zawieszania się (tzw. efekt freeze), samoczynnego restartowania się, czy niespodziewanego wyłączania się i wielu innych epizodów powiązanych z oprogramowaniem.
 • Pełna i co najważniejsze ─ kompleksowa neutralizacja złośliwego oprogramowania poprzez usuwanie: wirusów, trojanów, phishingu, bomb logicznych, dialerów, rasomware, adware i innych współczesnych zagrożeń, które nieproszone zagnieżdżają się na powierzchni (logicznej) dysku twardego.
 • Ponadto serwis świadczy usługę: usuwania błędów z rejestru Windowsa i systemów oferowanych przez innych twórców.
 • U nas możliwe jest uzyskanie wiernej kopii dysku: sporządzenie jej, dzięki sklonowaniu całych dysków (SSD, HDD), zakładanie od nowa partycji, ich formatowanie bądź tzw. zerowanie nośników pamięci masowych.

WSZECHSTRONNOŚĆ W SERWISOWANIU SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO RÓŻNYCH PRODUCENTÓW- MOC NIEKOŃCZĄCYCH SIĘ NASZYCH MOŻLIWOŚCI

Naprawa laptopów i komputerów KOM-EXPERT dzięki posiadanym umowom z dostawcami sprzętu komputerowego, gwarantuje Państwu pełne wsparcie. I co za tym idzie, natychmiastową wymianę fabrycznie wadliwego podzespołu w komputerze. Przywracamy do życia marki, jakimi np. są maszyny z logiem: Apple, Acre, Asus, Aristo, Benq, Compaq, Dell, Fujitsu, Siemens, HP, Huwawei, IBM, Lenovo, Maxdata, Samsung, Sony, Toshiba.

*****************************
Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail. W razie gdybyśmy nie odebrali telefonu za pierwszym razem – bez obaw, w niedługim czasie oddzwonimy.

Dla nas każda niedyspozycja elektroniki w Państwa komputerze, to każdorazowe indywidualne podejście do tematyki problemu, który ją spowodował / wywołał.