KOM-EXPERT USŁUGI INFORMATYCZNE

Jesteśmy legalnym przedsiębiorstwem świadczącym usługi informatyczne: serwis komputerów Piła, naprawa komputerów, laptopów, grafika komputerowa, studio i agencja reklamy, tworzenie stron internetowych WWW, wizytówki oraz loga. Tani Serwis Komputerów.

Jesteśmy w sieci:

Laptopy poleasingowe, czy nowe? Serwis komputerowy radzi

W czasach, gdy uczniowie uczą się zdalnie, a wielu pracowników pracuje zdalnie, konieczne staje się wyposażenie w dobry sprzęt komputerowy do pracy i nauki.

Biorąc pod uwagę to, że nowe komputery sporo kosztują, coraz większe grono uczniów i pracowników zmuszonych do korzystania z osobistego sprzętu elektronicznego decyduje się na laptopy poleasingowe.

Dlaczego jest to dobre rozwiązanie? Taki sprzęt, to doskonałe urządzenia używane przez jakiś czas przez pracowników korporacji lub innych firm! Kiedy firma decyduje się na wymianę sprzętu, wtedy komputery trafiają do dalszej odsprzedaży. Trzeba dodać, że najczęściej są to urządzenia z wysokiej półki, czyli tak zwane biznesowe.

Firmy zajmujące się handlem tego typu sprzętem odkupują go, odświeżają i przygotowują do sprzedaży. Laptopy poleasingowe zazwyczaj noszą większe lub mniejsze oznaki użytkowania w postaci rys, pęknięć lub przebarwień, ale technicznie najczęściej są w bardzo dobrym stanie. Z pewnością posłużą jeszcze długo nowemu nabywcy.

Takie komputery używane charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami, czyli mają zainstalowany profesjonalny system operacyjny, dobrej jakości pojemny dysk SSD, dużo pamięci RAM i szybki procesor. Warto wspomnieć również o wysokiej jakości materiałach użytych do wyprodukowania obudowy.

Related Posts